Харків, вул.Полтавський Шлях, 155

станція метро "Холодна гора"

Пн-Пт: з 10-00 до 18-00,

Сб: з 10-00 до 16-00, Нд: вихіднийОтримай знижку на ремонт 10%

Встигни залишити свій номер телефону та отримай довічну знижку 10% на будь-які послуги ремонту СЦ Новий Сервіс

Ул. Красношкольная 134/11

(ст.м. Южный Вокзал)

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00,

Сб: с 9-00 до 16-00, Вс: выходнойОтримай знижку на ремонт 10%

Встигни залишити свій номер телефону та отримай довічну знижку 10% на будь-які послуги ремонту СЦ Новий Сервіс

СЦ "Новий Сервіс"

Харків, вул.Полтавський Шлях, 155

станція метро "Холодна гора"


РЕМОНТ XIAOMI REDMI NOTE 11 PRO У ХАРКОВІ

ремонт Xiaomi Redmi Note 11 Pro в Харькове

Xiaomi Redmi Note 11 Pro пропонує вам можливість побачити деталі, які раніше залишалися непоміченими. З основною камерою роздільною здатністю 108 Мп, ви зможете створювати надчіткі фотографії і навіть наблизитися до них, щоб виявити кумедні та несподівані деталі. Екран цього пристрою вражає своєю надвисокою частотою оновлення в 120 Гц, що забезпечує плавне відображення контенту, будь то ігри або перегляд відео.

Смартфон працює на процесорі MediaTek Helio G96 з удосконаленою архітектурою ЦП та ДП, що гарантує високу швидкість роботи, навіть при запуску вимогливих ігор та виконанні багатозадачних операцій. Що стосується звуку, то смартфон оснащений подвійними динаміками, що пропонують потужне та якісне звучання.

До нас звертаються коли:

 • Розбилося скло або дисплей Xiaomi Redmi Note 11 Pro
 • Акумулятор Xiaomi Redmi Note 11 Pro не тримає заряду
 • Розбито задню кришку Xiaomi Redmi Note 11 Pro
 • Перестав заряджатися Xiaomi Redmi Note 11 Pro
 • Розбилося скло камери Xiaomi Redmi Note 11 Pro
 • Розбилася камера Xiaomi Redmi Note 11 Pro
 • Інші несправності Xiaomi Redmi Note 11 Pro

ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ XIAOMI REDMI NOTE 11 PRO


Заміна скла Xiaomi Redmi Note 11 Pro (залишається оригінальний дисплейний модуль)

уточнювати

Заміна дисплейного модуля Xiaomi Redmi Note 11 Pro (дисплей із сенсорним екраном)

уточнювати

Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 100грн

Гідрогелева плівка для Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 150грн

Заміна (ремонт) мікрофону Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 300грн

Заміна (ремонт) розмовного динаміка Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 300грн

Заміна (ремонт) поліфонічного динаміка Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 300грн

Заміна (ремонт) кнопки включення Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 300грн

Заміна (ремонт) клавіш гучності Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 300грн

Заміна контролера живлення Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 500грн

Заміна акумулятора Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 500грн

Заміна роз'єму заряду Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 350грн

Заміна (ремонт) роз'єму навушників Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 350грн

Заміна датчика наближення Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 500грн

Заміна вібромотора Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 350грн

Заміна задньої камери Xiaomi Redmi Note 11 Pro

уточнювати

Скло задньої камери Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 300грн

Заміна фронтальної камери Xiaomi Redmi Note 11 Pro

уточнювати

Заміна задньої кришки корпусу Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 400грн

Налаштування ПЗ / Перепрошивка Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 300грн

Відновлення після потрапляння вологи Xiaomi Redmi Note 11 Pro

від 350грн

* Хочемо звернути вашу увагу на те, що представлені середньостатистичні ціни, кожен ремонт розраховується абсолютно індивідуально. Ціна може залежати від якості запчастини - оригінал чи гарна копія, від місця її знаходження та від логістики.

Якщо Ви не знайшли свою несправність у цьому списку, зв'яжіться з нами для консультації будь-яким зручним для вас способом.

РЕМОНТ ТЕЛЕФОНІВ XIAOMI REDMI NOTE 11 PRO КОМПАНІЄЮ «НОВИЙ СЕРВІС» У ХАРКОВІ

Однією з невід'ємних речей у нашому житті стало використання телефонів та смартфонів. За останні кілька років величезну популярність серед користувачів в Україні та у всьому світі завоював бренд Xiaomi. Одним із напрямків компанії Ксіомі є виробництво засобів зв'язку – телефонів та смартфонів. Компанія Xiaomi представляє на ринку в Україні як лінійки бюджетних телефонів, так і своїх найкращих флагманів.

Якщо порівнювати якість телефонів Xiaomi з іншими торговими марками виробників даного сегменту, то безперечно можна заявити про те, що Ксіомі займає одне з лідируючих місць і багато в чому не поступається відомим виробникам.

Всі чудово знають, що вічної техніки не існує і Xiaomi не є винятком. Вихід з телефону, смартфона Сяомі можливий з різних причин, від поломки, здуття акумуляторної батареї, залиття телефону Xiaomi до поломки екрана телефону Xiaomi, та багато інших видів несправностей.

Сервісний центр «Новий Сервіс» виконає якісну та вірну діагностику телефону Xiaomi у Харкові, після чого наші фахівці узгоджують із клієнтом терміни, необхідні для ремонту та вартість послуги, і вже після всіх погоджень ми виконаємо якісний ремонт телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro у Харкові. Наявність оригінальних запчастин або високоякісних аналогів, висока кваліфікація наших майстрів та сучасне обладнання – успіх правильної діагностики та якісно виконаного ремонту Вашого Xiaomi Redmi Note 11 Pro смартфона.

НЕСПРАВНОСТІ, ЯКІ ВИНИКАЮТЬ З ТЕЛЕФОНАМИ XIAOMI REDMI NOTE 11 PRO

 • Невірно виконана діагностика телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro найчастіше призводить до неправильно виконаного ремонту Xiaomi Redmi Note 11 Pro, що може спричинити порушення функціональних можливостей смартфона, загальну працездатність. Виходячи з даних наслідків, ми рекомендуємо проводити діагностику та подальший ремонт телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro тільки в перевірених сервісних центрах, які несуть відповідальність за виконану роботу та нададуть Вам гарантію на неї.
 • Ремонт та заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 11 Pro. Одним з основних значущих елементів телефону, що забезпечує виведення зображення, доступ до інформації та здійснення будь-яких дій керування припадає на екран смартфона. Вихід з ладу дисплейного модуля Xiaomi Redmi Note 11 Pro може статися після падіння телефону, фізичних факторів, що впливали на екран дисплея, а також потрапляння вологи. Дефекти, які можуть виявлятися з дисплейним модулем Xiaomi Redmi Note 11 Pro – екран працює не повністю, з'явилися смуги на екрані, мерехтіння зображення, немає вірного відгуку на натискання та інші проблеми. Фахівці компанії «Новий Сервіс» виконають заміну скла смартфона Xiaomi Redmi Note 11 Pro в Україні із гарантією. А також у компанії «Новий Сервіс» Ви можете провести заміну дисплейного модуля, екрану Xiaomi Redmi Note 11 Pro в Харкові з гарантією, і за допомогою поштових перевізників візьмемо на діагностику та ремонт телефон Xiaomi Redmi Note 11 Pro з будь-яких населених пунктів України.
 • Заміна задньої кришки Xiaomi Redmi Note 11 Pro. Необхідність заміни задньої кришки може виникнути після падіння смартфона, неправильної розклеювання телефону в майстерні, після якої утворюється тріщина задньої кришки. Ще один із найчастіших варіантів, який виникає – здуття акумуляторної батареї, яка при своїй деформації фізично впливає на задню кришку Xiaomi Redmi Note 11 Pro, видавлюючи та ламаючи її. Сервісний центр «Новий Сервіс» здійснить якісну заміну задньої кришки Xiaomi Redmi Note 11 Pro у Харкові, а також за допомогою поштових перевізників приймемо на ремонт з будь-яких територій України.
 • Заміна акумулятора Xiaomi Redmi Note 11 Pro. Даний вид ремонту проводиться при втраті ємності акумуляторної батареї, також необхідний при здутті акумулятора і в 40% випадків при діагнозі "погано тримає". Обов'язково, при діагнозі «погано тримає», для початку необхідно провести діагностику смартфона і переконатися, що швидкий розряд батареї пов'язаний виключно з несправністю акумулятора Xiaomi Redmi Note 11 Pro, а не з іншими вузлами ланцюга живлення. Компанія «Новий Сервіс» виконає діагностику акумулятора Xiaomi Redmi Note 11 Pro та здійснить якісну заміну акумулятора Xiaomi Redmi Note 11 Pro у Харкові з гарантією.
 • Заміна роз'єму Type-C Xiaomi Redmi Note 11 Pro. Ця несправність може виникнути при попаданні вологи в роз'єм заряду, механічному пошкодженні та під впливом інших факторів на роз'єм. Сервісний центр «Новий Сервіс» виконає чищення роз'єму заряду Type-C Xiaomi Redmi Note 11 Pro у Харкові, а також, при необхідності, здійснимо заміну роз'єму заряду Type-C Xiaomi Redmi Note 11 Pro у Харкові.
 • Інші несправності телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro. Список несправностей може бути дуже великим і перераховувати його можна безмежно. Найголовніші несправності телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro ми вже описали, але до одним з найпоширеніших можемо додати: вихід з ладу поліфонічного динаміка, вібромотора, мікрофона, програмного забезпечення, кнопок гучності та включення тощо. Фахівці СЦ «Новий Сервіс» виконають якісну діагностику Xiaomi Redmi Note 11 Pro у Харкові з будь-якою несправністю та допоможуть у вирішенні проблем із ним. За потреби ми приймаємо на діагностику та ремонт з усіх областей України за допомогою поштових перевізників.

ПЕРЕВАГИ РЕМОНТУ XIAOMI REDMI NOTE 11 PRO У СЦ «НОВИЙ СЕРВІС» У ХАРКОВІ

диагностика
Безкоштовна діагностика
короткие сроки
Гарантія на ремонт
специалисты
Кваліфіковані спеціалісти
доступные цены
Якісний ремонт

ПЕРЕВАГИ СЦ «НОВИЙ СЕРВІС»

Високотехнологічне обладнання

Якісні комплектуючі та витратні матеріали

Не залучаємо сторонніх спеціалістів

Персональний підхід до вирішення проблем будь-якої складності

Працюємо з усіма регіонами України

Кур'єрська доставка

Приймаємо техніку для діагностики та ремонту поштою

Зручні для клієнта варіанти оплатиЗручні для клієнта варіанти оплати

КОНТАКТЫ
RU